Skip to main content

Ahoj ženy! ☺️ Jmenuji se Adéla, je mi 24 let a prošla jsem si vším možným. Začalo to v mém dětství, kdy mi diagnostikovali údajně nevyléčitelné astma. Měla jsem taky chronickou rýmu, smrkala jsem každý den a neznala ani jeden den bez kapesníků, dost mě to omezovalo a trápilo… Taky jsem měla alergie a vždy ve škole opuchlé oči a styděla se před spolužáky na základce…

Všechno se změnilo v mých 17 letech, kdy jsem ze dne na den začala běhat, cvičit, jíst zdravě a vydrželo mi to doposud! Už úspěšně přes 7 let! 🙂 Jak se to stalo? I předtím byly nějaké pokusy žít zdravě, ale tehdy po svých 17. narozeninách jsem udělala rozhodnutí celou svou duší, že do toho jdu! Zpozorovala jsem, že moje rýma a alergie je pryč! 😳 A astma se také zlepšilo…

A tak jsem začala studovat léčení do hloubky a pochopila jsem, že zdravá strava velmi ovlivňuje naše zdraví. Nejen strava, ale především psychika. Negativní myšlenky, negativní emoce a stres obrovsky ničí naše tělo. A tak se mé astma ještě občas vracelo, ale jakmile jsem na sobě později začala pracovat a duchovně se rozvíjet, tak také odešlo!

Můj život byl dá se říct OK. Zlom nastal v ten moment, kdy jsem narazila na osobní rozvoj a probudila se ve mně touha plnit si své sny! Odešla jsem z vysoké školy a rozhodla se začít podnikat! Našla jsem si k tomu práci a mezitím si dělala kurzy fitness trenérky a výživové poradkyně. A tak jsem nadšeně věřila v to, jak hned online podnikáním vydělám milióny! 😃 Jenže skutek utek… I přesto, že jsem dělala osobní rozvoj, tak jsem měla obrovské strachy o peníze a moje podnikání se moc nehnulo… Navíc jsem pořád cítila volání ještě někde jinde. I když jsem si myslela, že mě výživa a cvičení baví, tak jsem se necítila naplněná, táhlo mě to víc a víc k osobnímu rozvoji… A to hlavně proto, protože jsem chtěla překonat své strachy a limitující přesvědčení ohledně peněz. Chtěla jsem pochopit, proč někdo peníze má a někdo ne. Proč se někomu daří v podnikání a někomu ne. Pochopila jsem, že každý z nás máme vzorce přesvědčení z našeho dětství, ale že to můžeme změnit!

A tak si mě osobní i spirituální rozvoj zavolal ještě mnohem víc. Odešla jsem z práce, mnohem víc se pustila do své tvorby, vzdělávala se a prožívala si náročné měsíce, kdy mi každý říkal, ať si najdu práci. Já ale vytrvala a věřila, že tu cesta prostě musí být! A tak jsem se dostala k učení od Dr. Joe Dispenzy – každé z vás velmi doporučuji, lidé se díky němu uzdravují z nevyléčitelných nemocí za pomocí meditací a prací se svou myslí! ☺️ Je to světově známý autor několika knih a dělá retreaty po celém světě a jeho učení předává už 30 let. Každopádně zpět k příběhu.

Zavázala jsem se k tomu, že budu každé ráno hodinu meditovat a pracovat se svou myslí a pokud se mi to vážně povede – rozjet své podnikání, najít svou správnou cestu a uzdravit se, tak to budu učit další lidi! Proč uzdravit se? Protože mě v té době (aby toho nebylo málo) ještě postihla Borelie, kterou jsem měla v pravém koleni. V noci jsem se budila, s kolenem nemohla cvičit a bolely mě i další klouby v těle… Zpětně za to děkuji, protože v rámci fitness jsem neměla úplně kladný vztah k tělu a tato nemoc mi to krásně ukázala… Taky vím, že tato nemoc tu byla hlavně kvůli velkému stresu, který jsem měla v oblasti podnikání a peněz. A ten stres jsem právě podporovala tím, že jsem dost cvičila a byla na své tělo přísná.

No a povedlo se mi uzdravit se a dosáhnout svých cílů? ANO. Mé podnikání se postupně rozjíždělo a to hlavně i díky tomu, že jsem si nechala pomoci – investovala do mentorky a dalších programů. Proto holky doporučuji každé z vás – neutápějte se v tom zbytečně, radši si někoho zaplaťte (peníze se prostě najdou, já je taky neměla, ale nějak se to udělalo…) a uvidíte, že vám to ušetří plno času, energie, pádů a chyb! Taky jsem postupně měla mnohem víc peněz a ano, uzdravila se! Doktor mi tehdy řekl, že mám Borelii v krvi už několik let, takže to nepůjde uzdravit, poslal mě akorát s tím kolenem k doktorce, která mi dá prášky na klouby. Já si tehdy řekla: ,,Ok Vesmíre, testuješ mě, jestli to s tím tvořením reality myslím fakt vážně.“ a šla jsem do toho naplno!

Odmítla jít k doktorce a zavázala se k tomu, že jsem prostě zdravá a hotovo! Chci vám říct, že největší chybou lidí, kteří jsou nemocní nebo nemají peníze nebo prožívají jakoukoli naprd situaci, je to, že se s tím ztotožňují… Je potřeba nebýt obětí, ale začít konat jinak, začít přemýšlet jinak. A hlavně věřit – naděje tu je vždy!!!❤️

Tohle je ve zkratce můj příběh. Je za tím ještě plno dalších věcí. Taky jsem celý život bojovala se samotou a mrzelo mě, že nemám vztah. Taky jsem trpěla méněcenností, studem, vinou… ALE! Díky všem těmto lekcím jsem se na té cestě dostala ke svému poslání, ve kterém se už necítím nenaplněná (jako tehdy u fitness), ale na správném místě. Dostalo mě to k poslání, kde ukazuji i dalším ženám, že to právě v nich je ta SÍLA a každá z nás si může tvořit svou realitu a být ÚSPĚŠNÁ a taky ZDRAVÁ! Ty z vás, které hledáte své poslání, tak začněte s tím, co máte a co vás aktuálně nejvíc baví. Já začala s tím fitness, které mě tehdy bavilo, ale vidíte, kam mě to zavedlo… A to předávám i dalším ženám – ať nestojí na místě, ale začnou s tím, co mají. To poslání se vyvíjí. Kdo ví, co budu dělat za 10 let! ☺️

Každopádně toto je něco, co mě aktuálně neskutečně baví. Učit další ženy, ať si tvoří svou realitu, ať jsou naplněné, ať jsou samy sebou, ať žijí své poslání, jak rozjet své podnikání, jak mít peníze za to, co je baví. Doufám, že tento příběh některé z vás pomohl. Mým přáním je, aby ženy byly konečně ve své síle a dovolily si v životě dělat to, co je BAVÍ! Ne někde makat a trpět. Ale opravdu naplňovat svůj potenciál, dělat své poslání!!! A proč? Protože když si to dovolíme, tak budeme inspirací pro naše děti. Šťastná máma = šťastné dítě. Je potřeba samy sebe zbavit limitujících přesvědčení, abychom pak mohly být příkladem pro naše děti, že je možné žít život, ve kterém jsme šťastné, zdravé, úspěšné. Pokud s vámi souzní můj příběh a mé myšlenky a řešíte si téma zdraví/poslání/peníze/podnikání/sebeláska, tak se určitě podívejte na můj YouTube kanál – Adéla Třetinová, taky na můj web www.adelatretinova.cz.
S láskou, Adéla… ❤️

Adéla (IG: @adela_tretinova)

Přidej svůj komentář