Odhal tajemství projektu GENTLE BUT STRONG!

Projektu, který spojuje, inspiruje a podporuje ženy zcela jedinečným způsobem.

Projekt GENTLE BUT STRONG vznikl jako oslava netušené ženské síly i jako povzbuzení k překonání překážek. Ať ve svém životě čelíš náročným situacím v partnerství, práci, rodičovství nebo prostě jen hledáš cestu sama k sobě, hluboká symbolika projektu GENTLE BUT STRONG tě podrží a dodá ti sílu na tvé další cestě.

Vím, jak je důležité vědět, že tě svět vidí. Že nejsi jedna z mnoha! A právě proto ani šperky GENTLE BUT STRONG nejsou obyčejné! Jsou exkluzivní, vyrobené na zakázku, doslova stvořené v rukách české autorské šperkařky Anny Steinové, která je jednou z nás. Díky tomu si tyto šperky zachovají svou jedinečnou “duši” a energii, kterou tak mohou předat i tobě! Stanou se tvým osobním talismanem a životním průvodcem.

Každý stříbrný či pozlacený šperk pro ženy GENTLE BUT STRONG zdobí symbolický autorský motiv – květy a obličej ženy symbolizují něžnost, hlava lvice zase nekonečnou ženskou sílu a odhodlání. Abych podpořila tvou odvahu, sílu a bojovnost ještě víc, nechala jsem na zadní stranu většiny šperků otisknout strukturu tlapky opravdové lvice!

Více o šperkách najdeš v mém článku Výjimečný šperk pro výjimečné ženy.

Dopřej si špetku krásy každý den! Kromě výjimečných šperků pro výjimečné ženy si určitě zamiluješ i stylové doplňky GENTLE BUT STRONG.

Tak neváhej a přidej se k nám! Buď něžná, ale silná. Buď GENTLE BUT STRONG! 

Úspěch každé ženy by měl být inspirací ostatním; jsme silnější, když povzbuzujeme jedna druhou.

Serena Williams

Za každou silnou ženou je příběh, který ji nedal na výběr.

Nakeia Homer

Neexistuje žádný limit, čeho můžeme my, jako ženy, dosáhnout.

Michelle Obama

Otázkou není, kdo ti to dovolí. Otázkou je, kdo ti v tom zabrání.

Ayn Rand

Buď prvotřídní verzí sebe sama, ne druhořadou verzí někoho jiného.

Judy Garland

Ženy jsou nejsilnější, když se vyzbrojí svou slabostí.

George Sand