Skip to main content

Touha ozdobit se šperkem nás ženy doprovází už odedávna – jako by byla doslova vtištěna přímo do naší DNA! Avšak nyní, kdy se na nás valí tuny šperků pochybné kvality a za podezřele nízké ceny, není vůbec jednoduché vybrat si šperk, který má opravdovou hodnotu. Pojď se přesvědčit, proč jsou naše autorské šperky GENTLE BUT STRONG trefou do černého!

Když tento projekt vznikal, chtěla jsem vytvořit něco výjimečného. Značku, která bude naprosto jiná než ostatní, která bude mít příběh a bude ženská zcela jedinečným způsobem! A tak vznikl projekt GENTLE BUT STRONG! Projekt, který oceňuje jemnost a něhu žen, ale zároveň je podporuje v jejich síle!

Autorské šperky GENTLE BUT STRONG – od ženy ženám

Obdivuji nekonečnou sílu a odvahu nás žen čelit náročným výzvám, překonávat překážky a trpělivě krok po kroku dělat z tohoto světa lepší místo k životu. Toužila jsem přetavit toto hluboké poselství do předmětu, který by ženy mohly nosit jako amulet a který by jim pomáhal neztrácet na jejich cestě směr a odhodlání. Tak vznikla myšlenka exkluzivních šperků GENTLE BUT STRONG!

Vím, jak je důležité vědět, že tě svět vidí. Že nejsi jedna z mnoha! A právě proto ani šperky z mé kolekce nemohou být jedněmi z mnoha! Musí být exkluzivní, vyrobené na zakázku, doslova stvořené v rukách výjimečné ženy, která je jednou z nás. Jedině tak si tyto šperky zachovají “duši” a energii, kterou mohou předat i tobě!

Od české šperkařky až do tvé dlaně

Stříbrné a pozlacené šperky GENTLE BUT STRONG nevznikají v zahraničí a nejsou výsledkem strojové sériové výroby. Kdepak! Každičkému šperku z naší kolekce vdechne život profesionální česká šperkařka Anna Steinerová přímo ve svém ateliéru v Praze

Anna má výjimečný talent znázornit ve špercích pomocí detailů a symboliky to, co je lidem a jejich srdci nejbližší. Její autorské šperky přetavené v kolekci GENTLE BUT STRONG si tak okamžitě získají i to tvé!

Šperky GENTLE BUT STRONG si zamiluješ!
Je spousta důvodů, proč si dopřát opravdu jedinečný dámský šperk české autorské výroby. Proč tedy právě šperky pro ženy GENTLE BUT STRONG?

  • Jsou kvalitní, ručně vyrobené a udržitelné!
    Šperky z kolekce GENTLE BUT STRONG jsou vyrobeny z kvalitního puncovaného stříbra, či stříbra s povrchovou úpravou pozlacením 14k zlatem ve žlutém či růžovém odstínu.Za čistotu a kvalitu těchto drahých kovů 100% ručíme! Kromě vysoce kvalitních materiálů je jejich přidanou hodnotou právě ruční autorská výroba českou šperkařkou, kterou u komerčních značek šperků nenajdete! Díky lokální výrobě také snižují svou ekologickou stopu a jsou tak udržitelné a šetrné ke zdrojům a životnímu prostředí.

  • Ukrývají pravý otisk lví tlapky!
    Některé z našich šperků GBS se mohou pochlubit něčím naprosto unikátním! Abychom podpořili tvou odvahu, sílu a bojovnost ještě víc, nechali jsme na zadní stranu náhrdelníků a náramků otisknout tlapku opravdové lvice. Zajímavá struktura rubové strany těchto šperků je tak jejím reálným otiskem!

  • Potěší tě i přepychové dárkové balení!
    Každý šperk je exkluzivně zabalen do ekologického plátěného váčku a pečlivě ukryt do papírové krabičky vystlané přírodním materiálem. Díky tomu už nemusíš řešit dárkové balení, pokud se chystáš náš šperk někomu darovat.

Tak se nech i ty okouzlit luxusními stříbrnými a pozlacenými náhrdelníky, náramky, náušnicemi či prsteny z naší kolekce šperků GENTLE BUT STRONG! Přidej se ke společenství žen, které využívají své dary naplno! 

Dopřej si špetku krásy každý den! Kromě výjimečných šperků pro výjimečné ženy si určitě zamiluješ i naše luxusní módní kousky jako jsou BIO mikiny, trička a šaty, či kolekci hrnků a doplňků GENTLE BUT STRONG!

S láskou,
Domi❤️


POZOR! SPOUŠTÍME VÁNOČNÍ PŘEDOBJEDNÁVKY ŠPERKŮ s 10% SLEVOU

Objednej si u nás do 15. října 2023 originální dámský šperk GENTLE BUT STRONG a my ti nejen zaručíme jeho dodání do Vánoc, ale dostaneš na něj 10% slevu s kódem GBSSPERKY

Šperky pro tebe vyrábíme na zakázku, proto neváhej a zadej si objednávku co nejdříve! Po tomto termínu se již výroba do Vánoc nestíhá! 

Nezapomeň – objednej si šperk do 15.10. 2023 a užij si 10% slevu s kódem GBSSPERKY!

Přidej svůj komentář