Skip to main content

VYCHUTNEJTE SI PODZIM S KNÍŽKOU A HRNKY GBS

Podzim má jedinečné kouzlo! Nabízí nám příležitost na chvilku se zastavit, vzhlédnout od displejů a rozhlédnout se kolem sebe. Doslova nasát dechberoucí krásu přírody plnou barev a ponechat si ten magický pocit v srdci napořád.

Toto období nás doslova zve ke zvolnění tempa a odpočinku. Venku je čím dál více pochmurno a šero, noci se prodlužují a všudypřítomný chlad nás žene do tepla našich domovů, k šálku voňavého čaje nebo lahodné kávy. Je to zkrátka příležitost věnovat se více sama sobě, vnímat své potřeby, nehnat se za výsledky a prostě jenom “být”.

DOKONALÝ HRNEK PRO DOKONALÝ ZÁŽITEK

Abyste si tyto chvilky jaksepatří užily, spojte příjemné s užitečným a místo Netflixu sáhněte po dobré knize a originálním hrnečku GBS, ze kterého vám bude chutnat o poznání více! Připravte si svůj oblíbený nápoj do našeho keramického hrníčku, který pro vás vykouzlily šikovné ruce české keramičky @svitim.tedy.jsem.

Hrnek je vyrobený z vysoce kvalitního materiálu a ozdobený obrázkem tak typickým pro naši značku –  portrétem ženy s květinami symbolizujícím něžnost a lvice značícím sílu a odhodlání.

TIPY NA SEBEROZVOJOVÉ KNIHY PRO ŽENY

Máte pocit, že nemáte co číst? Nezoufejte, připravila jsem pro vás několik tipů na skvělé knihy pro ženy, od nichž se neodtrhnete a které vám navíc mohou změnit celý život! Žádná červená knihovna, historické romány nebo detektivky. Využijte dlouhé podzimní večery a proměňte svůj život k lepšímu. Tyto knihy vám v tom budou dokonalým průvodcem!

 • Cyklická žena – Miranda Grey
  Podzim přímo vyzývá k ponoření se sama do sebe. S touto knihou získáte mnohem víc než klidnou chvilku, objevíte klíč k ženským proměnám a energii!Pokud jste o ženské cykličnosti ještě neslyšely, je na čase objevit tuto tajnou komnatu každé z nás. Konečně totiž pochopíte, proč se během měsíce vaše nálady, energie i fyzické tělo mění a že tuto proměnu nemusíte protrpět, ale s trochou cviku ji můžete využít ve svůj prospěch! V knize najdete vysvětlení cykličnosti, ale přiblížení toho, co se ve vašem těle děje den po dni vašeho cyklu. A nejen to, autorka vám přiblíží, jakou energii a pocity tyto změny s sebou nesou a co vám v tuto dobu udělá “dobře” a čemu je lepší se raději vyhnout.
 • Dělej méně – Kate Northrup
  Jako téměř každá žena nejspíš i vy bojujete s tím, že den má příliš málo hodin na to, abyste stíhala vše, co chcete a potřebujete. Rodina, práce, koníčky, partnerství, péče o sebe samu. Ženský time-management je zkrátka pořádný oříšek! Tato kniha vás přesvědčí o tom, že pracující žena nemusí být utahanou, zničenou a zoufalou schránkou. Díky chytrým tipům a opatřením můžete z každého dne vytěžit maximum a zůstat šťastná! Do života stačí pouze začlenit znalosti o cykličnosti a vnímat, jak nás denně ovlivňuje. Naslouchat svému tělu, stanovit si priority a naučit se žádat a přijmout pomoc z okolí. To a mnohem více praktických tipů se dozvíte v této knize, která vážně stojí za přečtení.
 • Sedm principů spokojeného manželství – John M. Gottman
  Knih o vztazích a manželství je milion. Tato kniha je ale jiná. Díky originálně vedené terapii a přímému sledování interakce párů se autorům podařilo doslova vydestilovat samotnou podstatu manželské spokojenosti! Vzniklo tak 7 principů, které šťastné páry ve vztahu přirozeně dodržují, aniž by o nich věděli. Principy, které u nešťastných párů směřujících k rozvodu nenajdete. Buďte si jisté, že už jenom čtením této knihy můžete svůj partnerský vztah výrazně zlepšit.
 • Můj příběh – Michelle Obama
  Tuto charismatickou ženu určitě netřeba představovat. Mnozí ji znají jen jako manželku Baracka Obamy, ale kromě toho, že byla první Afroameričankou v roli první dámy, byla a je mnohem víc. V této knize se představuje jako skvělá vypravěčka, s vtipem a upřímností líčí svoje dětství v Chicagu, zážitky a přátelství, které formovaly její život.Příběh této ženy je velmi silný a inspirativní, tehdy i dnes je zastánkyní práv žen a bojovnicí za zdravý životní styl. Zároveň je ale stále milující matkou dvou dcer a oddanou manželkou. Pokud si toužíte přečíst o strastech i radostech života výjimečné ženy, bude Michelle Obama vaší nejlepší průvodkyní!

Už se také těšíte, jak se zachumláte do deky s některou z těchto knížek? Udělejte si z chvilky pro sebe pravidelné potěšení – stylový keramický designový hrnek s originálním motivem GBS podporujícím sílu žen budou vaším nepostradatelným společníkem. Ať už z nich budete usrkávat bylinný čaj, latté nebo svařák, jejich výjimečný design vám vždy připomene, že i vy můžete být jemná, ale silná. Prostě GENTLE BUT STRONG!

S láskou,
Domi❤️

Přidej svůj komentář